Pet Spa Salon Safari

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 21 MB
  • Version 1.0.9
  • Dil İngilizce
  • Firma ARPA media
Çocukların hayvanlarla olan ilişkisini güçlendirecek bu oyunu siz de deneyin. Hemen indirin.

Küçük yaş grubundaki çocukların en başta duygusal gelişimi olmak üzere, zihinsel ve dilsel alandaki gelişimlerini  de destekleyen bu müthiş oyun onların tüm ilgi ve ihtiyaçlarını da karşılayacak özelliklere sahip. Bu oyunda çocuklar birbirinden farklı sevimli minik dostları tanıyacak ve onlarla çok daha yakından iletişim kuracak. Bu da onların eğlenirken hayvanlarla olan iletişimlerini artırmalarına yarayacak.  Sevimli evcil hayvanların bakımları ile ilgilenen çocuklar bu oyunu oynarken çok keyif alacaklar ve boş zamanlarında sürekli bu oyunu oynamak isteyecekler. Pek çok farklı özelliğe sahip olan bu evcil hayvan bakımı oyunu hem kız hem de erkek çocuklarının ilgisini çekecek. 

 Çocukların gelişimini olumlu yönde etkileyecek olan bu oyun oldukça kaliteli görünüme ve güvenilir özelliklere sahiptir. Bu yönü ile anne ve babaların da dikkatini çeken oyun çocukların kendilerini çok daha rahat hissetmelerini sağlarken onların sorumluluk alma ve aldığı sorumluluğu yerine getirme gibi özellikleri kazanmasına destek olacak. 

  Mükemmel özellikleri ile minikleri kendine çeken bu mükemmel oyunu siz de indirmek istemez misiniz? Çocuklar bu oyun ile artık çok daha neşeli ve hayvanlarla çok daha barışık olacak. Bu özelliklere sahip olmak çok kolay. Bir kere indir butonuna basmanız oyuna sahip olmanız için yeterli olacaktır. 

Daha Fazla Göster
Pet Spa Salon Safari indir